E-pożyczka w Skok Stefczyka

epożyczkaKasa Stefczyka to portal z którego korzysta bardzo wiele osób chcących wziąć pożyczkę. Co więc owa forma może nam zaoferować?

W Kasie Stefczyka możemy starać się o pożyczkę, pożyczkę gotówkową i wiele innych pożyczek. Ciekawą ofertą jest również pożyczka przez Internet- tak zwana e-pożyczka.
Jakie są jednak warunki, które pozwolą nam na zaciągnięcie pożyczki w tejże firmie?

E-pożyczka w Skok Stefczyka przeznaczona jest dla osób zatrudnionych ( tutaj wymagane jest przedstawienie umowy o pracę- wysyłamy ja na podany adres e-mail lub też przesyłamy kserokopię pocztą), emerytów ( również na podstawie dokumentów zatwierdzających naszą emeryturę), osób prowadzących własną działalność gospodarczą na dowolny cel ( nie musimy tutaj przedstawiać na co konkretnie chcemy wydać pożyczane pieniądze) oraz dla osób z własną firmą na jej finansowanie. Jak wiec widzimy pożyczka przez Internet przeznaczona jest dla każdej osoby, która posiada jakikolwiek dochód.
Co możemy uznać za wielki plus tej instytucji finansowej?

Przede wszystkim bardzo szybkie podejmowanie decyzji kredytowych- kilka chwil wystarczy na zweryfikowanie podanych przez nas danych. Pożyczkę przez Internet możemy brać na kwotę nawet do 20 tysięcy złotych bez zabezpieczeń oraz poręczycieli co również jest dużym plusem. Na naszą pożyczkę nie musimy mieć zgodny współmałżonka/i- o pożyczce decydujemy więc zupełnie sami. Nie płacimy tak zwanej opłaty przygotowawczej co jest bardzo często opłatą w innych placówkach finansowych.

I kolejnym plusem jest czas na który możemy wziąć pożyczkę bo jest to aż 36 miesięcy. Jednak wszystko to wygląda pięknie na reklamie, do póki nie zaczniemy na ten temat czytać.

Mimo pięknych słów SKOK Stefczyka jest odradzany przez wielu klientów tej instytucji. W rzeczywistości musimy zapłacić wpisowe za bycie ich klientem, opłatę aktywacyjną oraz wiele, wiele innych opłat.

1 komentarz

 1. megiiii Styczeń 14, 2015 9:31 am  Odpowiedz

  Pożyczka gotówkowa Soho Credit
  Pierwsza pożyczka do 500 PLN bez prowizji!
  Decyzja w 15 minut
  Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu
  od 250 PLN do 2500 PLN

Dodaj komentarz