Gdzie pożyczka od 18 lat?

pożyczki18 lat i już jesteś osobą pełnoletnią. Możesz zawrzeć związek małżeński, możesz też też kupić własną nieruchomość, a także zaciągnąć pożyczkę w bank i w firmie pożyczkowej.

Czy zaciąganie pożyczki jest problematyczne dla osób w tak młodym wieku? Oczywiście że nie.

Pożyczka od 18 lat w banku czy w firmie pozabankowej?

I w jednej i w drugiej  instytucji otrzymasz pożyczkę od 18 roku życia, jednak w każdej z nich spotkasz się z nieco innymi zasadami. Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w banku, to warto mieć w nim konto bankowe – depozyt. O ile nie masz stałych dochodów, a w tak młodym wieku zazwyczaj ludzie nie mają pracy, to warto mieć konto na którym gromadzimy najróżniejsze środki.

Pieniądze zgromadzone z kieszonkowych, z prac wakacyjnych, ze sprzedaży różnych rzeczy, wszystkie te środki możemy gromadzić na kontach oszczędnościowych i na lokatach (niektóre banki proponują założenie konta bankowego już od 13 ego roku życia).

Jeśli będziemy mieli w miarę regularne wpłaty na koncie bankowym, to bank na pewno to doceni i nasz scoring bankowy będzie na wyższym poziomie. System obliczy naszą zdolność kredytową i na tej podstawie przyzna nam kredyt.

Pożyczka w firmie pozabankowej, także od 18 lat

Jeśli masz dowód osobisty, to wystarczy udać się do firmy pożyczkowej, a kwoty w granicach 1000 zł otrzymamy praktycznie od ręki. Na wyższe kwoty trzeba będzie napisać oświadczenie o dochodach lub zarobkach (jednak oświadczenie, nie jest zaświadczeniem).

Pamiętaj, żeby przeczytać uważnie umowę o pożyczce, ponieważ w przypadku pożyczek gotówkowych w firmach pozabankowych, oprocentowanie może być wyższe niż to oferowane przez banki.

Jesteś osobą pełnoletnią

Możesz zaciągać pożyczki, a także kredyty gotówkowe w banku. W internecie znajdziesz też wiele ciekawych ofert i zniżek. Jeśli chcesz, na naszej stronie znajdują się wnioski do ofert zarówno kredytów gotówkowych w bankach, jak i do firm pożyczkowych i oferowanych przez nich chwilówek.

Pamiętaj, że odpowiednio skonsumowane środki, mogą przyczynić się do inwestycji w Twoje życie, biznes, a także rozwój osobisty. Za środki z pożyczki możesz rozkręcić interes, zakupić niezbędne gadżety takie jak komputer (który przyczyni się do pracy i nauki) i wiele innych.

Powodzenia.

1 komentarz

  1. megiiii Styczeń 14, 2015 9:29 am  Odpowiedz

    Chwilówka Filarum
    – Pożyczka na dowolny cel do 2500 zł
    – decyzja już w 15 minut
    – minimum formalności

Dodaj komentarz