iGotówka w BNP Paribas

igotówka bnp paribasiGotówka w BNP Paribas to kredyt dostępny on-line, który występuje w kilku wariantach i tym samym na innych warunkach. Coraz częściej i chętniej zaciągamy kredyty przez Internet. Wbrew pozorom, za ekranem komputera nie kryje się żaden diabeł, a spokojne wypełnianie wniosku we własnym domu umożliwia dokładne wczytanie się w warunki regulaminu. Kredyty gotówkowe udzielane on-line nie odbiegają w niczym od tych, które otrzymujemy po wizycie w oddziale banku. Kredyt iGotówka w BNP PARIBAS to następujące warunki:

  • kredyt do 20 000 dostępny całkowicie przez Internet.

  • atrakcyjne oprocentowanie 9,9% Rzeczywista stopa oprocentowania 13,99%

  • prowizja 0%

  • bez ubezpieczenia

  • okres kredytowania do 60 miesięcy

Przy kwocie wyższej niż 20 000 niestety będziemy musieli złożyć wizytę w oddziale, zdecydować się na ubezpieczenie i konto Dobrze Dobrane jeśli chcemy uniknąć prowizji i podwyższonego oprocentowania. Od razu nasuwa się pytanie czy ta oferta wiązana nam się opłaca?

iGotówka opinie – kwestia osobista

Wszystko jest tutaj kwestią indywidualnej kalkulacji, tym bardziej, że opłata za Konto Dobrze Dobrane podobnie jak opłata za kartę debetową może być zniwelowana przy wpływach na konto i transakcjach kartą na stosownym poziomie. Podane powyżej parametry kredytu są bardzo korzystne, choć warunki dla ROR mogą już budzić pewne wątpliwości. Obecnie dostępne są konta na lepszych warunkach.

Czy korzyści z wyjątkowo niskiego oprocentowania nie zostaną zjedzone przez koszty konta? To rzecz do samodzielnego skalkulowania. iGotówka w BNP Paribas faktycznie może przyciągać, tym bardziej, że w opiniach konsumenckich oferta kredytów PNB Paribas zbiera bardzo pochlebne opinie na co najmniej czwórkę.

iGotówka to proste zasady

Klienci cenią sobie głównie przejrzystość warunków i minimum formalności, jak również krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową. W przypadku samej iGotówki jest ona wydawana wstępnie od razu po złożeniu wniosku kredytowego. Nie zapominajmy jednak o przeczytaniu nawet w euforii uważnie regulaminu i wczytaniu się dokładnie w szczegóły oferty. Jeśli choćby tylko najmniejsza rzecz budzi nasze wątpliwości, nie żałujmy czasu i poświęćmy chwilę na wizytę w oddziale i rozmowę z doradcą.

Dodaj komentarz