Pożyczki online w Vivus – opinie o warunkach?

Vivus.pl od samego początku gdy tylko wszedł na rynek pożyczek pozabankowych w Polsce zyskał sobie duże uznanie i sympatię klientów. Nie chodzi tu tylko o osławioną promocję 0 złotych za pierwszą pożyczkę. Ale także o dużo niższe od wielkiej konkurencji oprocentowanie. vivus

Zanim jednak wystąpi u Was szalony wybuch entuzjazmu pora stonować nastroje. To oprocentowanie jest niższe, ale samo w sobie do niskich nie należy. To nie jest nawet 20% pożyczka w banku. Za miesiąc nasze oprocentowanie wyniesie bowiem 392,4% plus słona oj słona ta prowizja. Pierwsza pożyczka autentycznie bez kosztów.

30 darmowej dni pożyczki online w Vivus

Jedyne na co musimy uważać, chociaż wcale nie łatwa to przeszkoda do obejścia, to terminowa spłata tej sumy. Dla większości klientów, obecna pełna kwota 1400 zł oznacza kłopoty po 30 dniach jeśli się jej nie spłaci. Dlatego nie warto porywać się z motyką na słońce i starannie trzeba mierzyć siły na zamiary. Beztroska w zaciąganiu rewelacyjnych darmowych zobowiązań może nas wiele kosztować. Żeby nie być gołosłownym, przesunięcie terminu spłaty pożyczki online w Vivus to 137 zł.

Jednak nigdzie nie jest powiedziane, że musimy zaciągać 1400 zł. Mogą to być znacznie niższe kwoty, na przykład 200, 400 czy 500 zł.

Decyzje finansowe trzeba podejmować niezwykle roztropnie, aby nie paść przypadkiem ofiarą własnej głupoty. Dodatkowo musimy się liczyć z faktem, że pożyczki jednak nie dostaniemy bo Vivus.pl sprawdza swoich klientów. W grę wchodzi o dziwo BiK i KRD, jednak decyzje są podejmowane na zasadzie “intuicji” firmy, czyli nie ma zasad wspólnych. Te firmy nie bawią się w rozdawanie pieniędzy ludziom bez żadnych perspektyw. Ich celem jest zarabianie dużych i prawdziwych pieniędzy. Pytanie ilu z nas jest tak naprawdę gotowych zapłacić taki procent, skoro można polować na okazję.

Dla kogo są pożyczki online w Vivus?

Przede wszystkim dla osób, które wiedzą, że będą mogły je spłacić. Jeśli masz do kupienia towar do sklepu i wiesz, że gdy go sprzedasz to zarobić sporą marżę, to jest to alternatywa dla Ciebie. Jeśli natomiast chcesz przeznaczyć te środki wyłącznie na konsumpcję, to rozważ to dokładnie

1 komentarz

  1. Piotrek Luty 25, 2018 4:54 pm  Odpowiedz

    Vivus dobrze się zastanów czy dasz radę spłacić, gdyż każde opóźnienie będzie widoczne w bik a wtedy kredyt może przejść ci bokiem jednak można również budować dobrą historię po przez spłatę na czas pożyczki.

Dodaj komentarz