Ranking chwilówek internetowych

ranking chwilówek internetowychStworzenie spójnego spisu, takiego jak ranking chwilówek internetowych nie jest proste, ani łatwe. Wszystkie oferty wydają się do siebie bardzo podobne. Dzieje się tak zarówno pod kątem wysokiego oprocentowania, jak i kwot, czy kar umownych i karnych odsetek. A jednak to pozory.

Właśnie w tych szczegółach tkwi przysłowiowy diabeł i zasadnicze różnice, które nie tylko wpływają na całkowity koszt zaciągniętego zobowiązania, ale w przypadku problemów z terminową spłatą mogą nas całkowicie pogrzebać lub umożliwić jednak wyjście z kłopotów po lekkich perturbacjach. Jeśli tylko oczywiście chcemy płacić i nie chowamy głowy w piasek, naiwnie pytając na forach czy za długi można pójść do więzienia.

W sumie można, ale prędzej czeka nas licytacja naszej własności i zostanie praktycznie z niczym. Oczywiście to najczarniejszy scenariusz i łatwo sprawić aby się nie ziścił. Ta dygresja stała się być może nieco zbyt długa, dlatego powracamy szybko do tematu chwilówek i ich obiektywnego klasyfikowania.

Te same parametry chwilówek

W pierwszej kolejności, tak samo zresztą jak w wypadku kredytów bankowych, trzeba ujednolicić parametry. Inaczej będzie wyglądać ranking chwilówek internetowych 15 dniowych, a inaczej 30 dniowej. To samo tyczy się kwoty pożyczki. Jeśli chodzi o polski rynek chwilówek zarówno w kategorii pożyczek 15, jak i 30 dniowych, a także kwoty kredytowania pomiędzy 500, a 1000 złotych wygrywa Vivus.pl.

Co niewątpliwie świadczy o elastyczności i nowoczesności tej właśnie firmy pożyczkowej. Poza tym dowodzi to, tego iż narzuca ona najmniejsze koszty i prowizje, skoro jej pożyczki są tak korzystne w wielu wersjach kredytowania.

Co dalej w kwestii chwilówek

Na kolejnych miejscach mamy już do czynienia z dużymi przetasowaniami co świadczy nie tylko o silnym powiązaniu rzeczywistego oprocentowania z kwotą pożyczki u konkurencji, ale i o dużo większych i zróżnicowanych marżach. Przy większych kwotach na krótki termin zyskuje Wonga.com, ale jeśli wydłużamy okres kredytowania dużo lepiej prezentuje się z ofertą viasms.pl lub kredito24.pl. Stali klienci tych firm zwracają uwagę aby mieć się na baczności przed wysokimi opłatami za rozpatrzenie wniosku, które nie musi być pozytywne.

Dodaj komentarz